Apie muziejų

STASYS MUSEUM yra daugiau nei muziejus. Tai namai, kuriuose gyvena Stasio Edrigevičiaus kūryba. Naujos kartos erdvė pasaulio talentams, menui, idėjoms, kūrybiškumui ir kultūros dialogams.

Stasys sako: „Apie meistriškumą kalba fragmentas, detalė”. Nuo detalės prasideda ir STASYS MUSEUM, - pakelkite akis į viršų ir pamatysite jo parašą ant didžiulės, baltos lauko sienos. Stasys yra reiškinys. Jo vardu pavadintas muziejus – taip pat. Ir jis neabejotinai pakeis Panevėžio miesto, Lietuvos ir net Europos kultūrinio lauko dinamiką. Pasaulis žino Stasį. Pasaulis žinos Panevėžį.

STASYS MUSEUM ambicija – tapti plakančia Panevėžio miesto kultūros širdimi ir tarptautine meno kryptimi Baltijos šalių regione. Išskirtinė žodžių „Stasys“ ir „Museum” kombinacija žada nepaprastą ir intriguojančią patirtį. Stasys įprasmina muziejaus lietuviškumą, bendradarbiavimą su lietuvių kūrėjais, o lotyniškas muziejaus žodis nurodo kryptį į pasaulį. Ar pastebėjote, kad žodyje MUS.E.UM yra užkoduotas Stasio Eidrigevičiaus vardas ir pavardė?

Atviras, paprastas, nuoširdus ir komunikuojantis. Tokį muziejų mato ir Stasys, tokį muziejų mato jo kūrėjai. Čia laukiami ir panevėžiečiai, ir svečiai iš kitų Lietuvos miestų, ir iš užsienio. Muziejaus saugyklose saugomi šimtai Stasio kūrybos darbų. Kolekcijoje – fotografijos, plakatai, kaukės, pastelės, miniatiūros, ekslibrisai, tapyba. Kūrinių vertė – daugiau nei 3 milijonai eurų. Bendrystė su partneriais užsienyje Panevėžio ir šalies visuomenei muziejuje leis susipažinti ne tik su Stasio, bet ir kitų, pasaulyje pripažintų menininkų kūryba.

Kontaktai

Prisidėk

Savanorystė

Kviečiame prisidėti ruošiantis muziejaus atidarymo programai, talkinti renginių metu, padėti edukatoriams bei įgalinti muziejų veikti taip, kaip galima geriausiai. Susisiekite išreikšdami norą savanoriauti savanoriai@stasysmuseum.com

Parama

Maloniai kviečiame skirti 1,2% GPM „Stasio Eidrigevičiaus menų centrui“ (STASYS MUSEUM) pildant metinę gyventojų pajamų deklaraciją.

Mecenatams

Kviečiame mecenatus vertybėmis grįstai partnerystei, prisidėti prie kultūrinio reiškinio įgalinimo ilgalaikėje perspektyvoje. Susisiekime atviram pokalbiui marketing@stasysmuseum.com

Rėmėjams

Dėkojame už susidomėjimą bei palankumą ir kviečiame susisiekti dėl rėmimo galimybių marketing@stasysmuseum.com