„Stasys Museum“ kviečia savanorius į „Mūsų Museum“ savanorystės programą

„Stasys Museum“ kviečia savanorius į „Mūsų Museum“ savanorystės programą

2 min skaitymo

„Stasys Museum“ iš tiesų yra mūsų visų muziejus“, teigia „Stasys Museum“ direktorė Vaida Andrijauskaitė ir kviečia savanorius, norinčius ir galinčius prisijungti prie muziejaus atidarymo darbų bei nuolatinės muziejaus veiklos, registruotis į savanorystės programą „Mūsų Museum“. 

Anot muziejaus vadovės, nors pastato durys dar užvertos, o ekspozicija ruošiama, muziejus atveria širdį savanoriams ir kviečia į talką padėti pasiruošti muziejaus atidarymui, talkinti renginių metu, padėti edukatoriams.  

Todėl Mūsų Museum kviečia įvairaus amžiaus žmones savanoriauti, talkininkaujant muziejaus renginiuose, šventėse ir kituose projektuose. Laukiame moksleivių, studentų, jaunimo, brandaus amžiaus žmonių ir senjorų – visiems norintiems pasiūlysime įdomaus ir prasmingo darbo pagal jų amžių ir sugebėjimus. 

Savanoriams siūlomos šios galimybės: 

  • Nemokamas muziejaus lankymas savanorystės laikotarpiu; 
  • Nemokama galimybė dalyvauti „Pragiedrulių“ edukacinėse veiklose savanorystės laikotarpiu; 
  • „Mano Museum“ paketas: marškinėliai, maišelis, užrašinė, puodelis; 
  • Savanorystę liudijantis diplomas lietuvių bei anglų kalbomis; 
  • Motyvuotas ir gerą nuotaiką prodiusuojantis kolektyvas su patyrusiu savanorystės programų vadovu. 

Susidomėjusieji kviečiami pildyti anketą.  

Iškilus klausimams kreiptis į savanorystės vadovą Liną Karpauskas: savanoriai@stasysmuseum.com.

V. Andrijauskaitė bendruomenei primena ir pasyvias paramos formas, nes muziejus aktyviai ieško rėmėjų ir mecenatų. „Jei savanorystės asmeniniuose panevėžiečių ar miesto svečių planuose nėra, tačiau yra noras prisidėti prie muziejaus veiklos plėtojimo, maloniai kviečiame skirti 1,2% GPM „Stasio Eidrigevičiaus menų centrui“ (STASYS MUSEUM) pildant metinę gyventojų pajamų deklaraciją. Siaura eilutė deklaracijoje atvers platesnes galimybes muziejui vykdyti edukacinę veiklą, tad būsime dėkingi už tikslingą paramą“, regina muziejaus direktorė.

Stasio Eidrigevičiaus kūrinys iš Stasys Museum kolekcijos „Ropė“, 1988, tušas, popierius.