„Ką matote šiame paveiksle? Vyrą, dėvintį namą?! Kokios detalės šiame kūrinyje kviečia Jus taip sakyti?”
Būtent tokius pokalbius su lankytojais vedame šiuose užsiėmimuose, vadovaudamiesi psichologės Abigail Housen ir pedagogo Philip’o Yenawine’o sukurtu metodu. Šio susitikimo tikslas – pažinti meno kūrinius, o taip pat ir save pačius nauju būdu – per vizualinį mąstymą. Šis metodas, kurį taiko didžiausi pasaulio muziejai, yra grįstas dialogo principu tarp užsiėmimą vedančiojo ir dalyvių.
Po užsiėmimo dalyviai galės ne tik išsamiai apibūdinti „Stasys Museum“ eksponuojamus S. Eidrigevičiaus kūrinius, bet ir pažinti bei dalintis savo pačių interpretacijomis. Vizualinio mąstymo metodo nauda atsiskleidžia ne tik vizualinio raštingumo ir kultūrinio sąmoningumo srityje – dalyviai taip pat lavina bendravimo kompetencijas, kaip viešasis kalbėjimas, pastabumas ir aktyvus klausymasis.
Sekite informaciją mūsų soc. tinkluose dėl planuojamų užsiėmimų.
Esant poreikiui, užsiėmimą galima pritaikyti įvairaus amžiaus, skirtingo dydžio grupėms ir pasiūlyti jį vesti anglų kalba. Norėdami užsisakyti edukaciją vaikams pagal išvardintus poreikius, kviečiame susisiekti el. paštu: education@stasysmuseum.com
Susijusios naujienos
-
Pirmą kartą Lietuvoje eksponuojama Hermanno Nitscho paroda „Gesamtkunstwerk“ patogi nebus
Jau šį penktadienį, lapkričio 29 d., „Stasys Museum“ kviečia lankytojus į išskirtinį kultūros įvykį –…
Skaityk daugiau -
Hermanno Nitscho parodos pristatymo savaitgalis
Įspėjame, kad paroda yra skirta suaugusiesiems, su žyma N-18. Keičiamės. Jau šį penktadienį „Stasys…
Skaityk daugiau -
Kuratorė Lina Albrikienė: Hermanno Nitscho paroda „Gesamtkunstwerk”
Hermannas Nitschas. Gesamtkunstwerk Kuratorė Lina Albrikienė Įspėjame, kad paroda yra skirta suaugusiesiems, su žyma N-18….
Skaityk daugiau